» Beyoncé w Elle FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
15 lat temu

Beyoncé w Elle

 

Beyonce w magazynie Elle

Beyonce zdobi okładkę styczniowego wydania magazynu Elle. Do kupienia jest w dwóch wersjach – Beyonce i Sashy. Piosenkarka udzieliła także wywiadu. „Jest wiele rzeczy, których nigdy nie robiłam i nigdy nie zrobię, ponieważ znam mnóstwo historii z Hollywood i wiem jak łatwo jest tam stracić życie. Z resztą pomyśl o Marylin Monroe„. Dalej mówiła: „Jesteśmy afro-amerykanami i mamy rodzinny interes, więc ludzie porównują nas do rodziny Jacksonów. Ale ja nie mam rodziców, którzy wykorzystują mnie do zarabiania pieniędzy”.

Skany:

    

 

Sesja:

    

 

Kocha Nowy Jork

Beyoncé Knowles uważa Nowy Jork za swoje rodzinne miasto, ponieważ czuje się w nim, jak u siebie w domu. Teksańska wokalistka, która w kwietniu poślubiła pochodzącego z Brooklynu rapera Jaya-Z, przyznaje, że początkowo nie czuła się na Manhattanie zbyt swobodnie, ale z czasem stała się prawdziwą mieszkanką Nowego Jorku. „Kiedy przyjechałam tu po raz pierwszy, ludzie nie byli dla mnie zbyt przyjaźni, a ja nigdy nie wiedziałam, dokąd powinnam iść. Teraz uwielbiam to miasto. Cieszę się, że mam tu dostęp do kuchni, jakich wcześniej nie znałam: kubańskiej, czy hinduskiej. Kocham wielokulturowość Nowego Jorku. Różnorodność jest tutaj czymś normalnym, a dziwni są ludzie, którzy są na nią zamknięci. To naprawdę piękne” – mówi gwiazda. 

Ave Maria @ Rockefeller

W Rockefeller Centre w Nowym Jorku odbyło się uroczyste zapalanie bożonarodzeniowych lampek na olbrzymiej choince. Beyonce zamknęła całą uroczystość śpiewając Ave Maria. Oprócz gwiazdy wystąpili Jamie Foxx, Miley Cyrus i Jonas Brothers. TUTAJ zobaczysz występ.

    

 

   

Cadillac Records

Adrien Brody, który grał z Beyonce filmie Cadillac Records przyznał, że zrobiło mu się smutno, kiedy Beyonce śpiewała tylko dla niego. „Beyonce jest niesamowita, taka uczuciowa. Jest jedna scena, gdy Beyonce śpiewa 'at last’ centralnie do mnie. To był dziwny moment, zrobiło mi się smutno, bo to była ostatnia scena jaką kręciliśmy razem. Tak sobie pomyślałem czy Beyonce jeszcze kiedykolwiek zaśpiewa tak pięknie dla mnie?”

 

Pojawiły się pierwsze recenzje filmu Cadillac Records, prestiżowy magazyn Rolling Stone uznał, że Beyonce powinna zostać  nominowana do Oskara za najlepszą rolę drugoplanową.

 

Giant

Beyonce wzięła udział w sesji magazynu Giant. Dominują lateks, długie płaszcze i kabaretki. TUTAJ zobaczysz video zza kulis. Artystka zdobi także okładkę gazety. Powiedziała kilka słów: „Jay jest świetny! On po prostu stoi na scenie a publiczność już waruje! A ja? Ja muszę się o to postarać, tańczę, skacze, wręcz wychodzę z siebie!” Poniżej sesja:

    

 

Urodziny Tiny

Beyonce i Jay-z uczestniczyli w urodzinowej imprezie Tiny Turner, która skoczyła 69 lat. Zabawa odbyła się w Prudential Center, gdzie Tina dała koncert dla swojej rodziny i przyjaciół. Beyonce i Jay odwiedzili Tinę za kulisami, w  przerwie koncertu aby złożyć jej życzenia. Po przerwie Tina na scenie podziękowała Beyonce i jej mężowi za przyjście i zadedykowała im kolejną piosenkę koncertu, blusowy cover „Help” Beatlesów.  

  

Video

Pojawiła się reklama najnowszej płyty Beyonce „I Am”. Zobaczycie w niej urywki If I Were A Boy.

 

 

Gallery

Beyonce pojawiła się w grudniowym magazynie Pnai Plus z Izraela!

    

 

Beyonce Knowles na prywatnym obiedzie Tory’ego Burcha w hotelu Fontainebleau w Miami Beach, 5 grudnia 2008 

   

 

Skany z brazylijskiego Quem

  

 

Zdjęcie z Agory

 

  

Site

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Beyonce-Source w konkursie The Best Blog Awards 2008 zorganizowanym przez blog Lima-Diva! Zdobyliśmy pierwszą nagrodę w kategorii Najlepszy Blog o Beyonce! TUTAJ zobaczycie dyplom

 

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Beyoncé w Elle”

  1. ~Marcin pisze:

    Fajnie Bee wyszła na 1 i 2 skanie. Świetne sesje :) U mnie newsy : mpokora.blog.onet.pl

  2. ~Marcin pisze:

    Fajnie Bee wyszła na 1 i 2 skanie. Świetne sesje :) U mnie newsy : mpokora.blog.onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *