» Beyoncé rezygnuje z roli w „Narodzinach Gwiazdy” FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé nie zagra w filmie „A Star Is Born” Clinta Eastwooda. Gwiazda wycofała się z projektu z powodu innych zobowiązań zawodowych, które kolidowały z planowaną realizacją musicalu.
Przypomnijmy, że obraz będzie nową, czwartą, wersją przeboju „Narodziny gwiazdy”. Beyoncé, która niedawno urodziła pierwsze dziecko, kazała Eastwoodowi czekać z rozpoczęciem produkcji aż do rozwiązania. Teraz, gdy maleństwo jest już na świecie, piosenkarka poinformowała reżysera, że w ogóle rezygnuje z udziału z przedsięwzięciu, bo jej grafik jest wypełniony po brzegi.
Eastwood rozpoczął już poszukiwania jej następczyni. Jedną z kandydatek do roli jest artystka jazzowa i laureatka Grammy, Esperanza Spalding. Zanim jednak podpisane zostaną jakiekolwiek umowy, Eastwood chce najpierw obsadzić główną rolę męską. Przypomnijmy, że jego propozycję odrzucili już Christian Bale, Leonardo DiCaprio i Bradley Cooper. Ten ostatni argumentował, że „istnieją już chyba trzy wersje tego filmu”.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *