» Beyoncé pomogą polscy producenci FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé ujawniła, kto zajmie się wyborem zwycięskiej piosenki w konkursie na remix utworu End Of Time. Wśród jurorów znajdą się Polacy.

Konkurs trwa już od prawie trzech tygodni, a biorą w nim udział mieszkańcy 25 państw. Zadaniem uczestników jest zremiksowanie singla z ostatniej płyty artystki. Jak dotąd, nadeszło już ponad 2 tysiące zgłoszeń, których można posłuchać za pośrednictwem SoundCloud. Nagrodę stanowi 4,000$ oraz szansa na ukazanie się autorskiej wersji utworu na nowym wydawnictwie piosenkarki.

Jurorzy, którzy będą pomagać Beyoncé w wyborze zwycięskiej piosenki, należą do najbardziej wpływowych artystów międzynarodowego świata muzycznego. Znajdują się wśród nich między innymi: brytyjska wokalistka Isabella Summers (Florence & The Machine), holenderski DJ Afrojack, a także duet WAWA z Polski, który wyprodukował już m.in. klubowy remix EOT.

50 piosenek, które otrzymają najwięcej głosów od użytkowników SoundCloud, zostanie ocenionych przez jury (w skład którego wchodzi także sama Beyoncé), pod względem oryginalności, kreatywności i muzykalności. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 marca. Wciąż można głosować na wybrane piosenki. Szczegóły znajdziecie tutaj

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *