» Beyoncé najgorętszą piosenkarką wszech czasów FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Miło nam poinformować, że Beyoncé została uznana najgorętszą piosenkarką wszech czasów, zajmując pierwsze miejsce w rankingu magazynu Complex!

Zespół czy kariera solowa?: Obydwa
Nazwa zespołu: Destiny’s Child
Gatunek: Pop, R&B, Hip-Hop
Największy hit: “Crazy in Love” (2003)

Beyoncé Knowles ma wszystko. Wyruszając w drogę z Destiny’s Child, grupa zdobyła listy przebojów hitami takimi jak “Bills, Bills, Bills” oraz “Independent Women”. Ostatecznie Beyoncé odważyła się zająć własną osobą, wyjść z cienia pozostałych dwóch gwiazd, Michelle Williams i Kelly Rowland. Jeżeli pamiętasz single “Crazy In Love” i “Single Ladies” (i namnożone parodie) jest to wystarczający dowód jej wpływów jako solowej artystki. Ponadto żona Jaya-Z jest fizycznie olśniewająca: jej ruchy taneczne, jej postawa, czyni ją wspaniałą. Ona nigdy nie oddaliła się od swojego ponadczasowego wizerunku z klasą. Kto może poważnie z nią rywalizować?

***

Beyoncé znalazła się również na liście 99. najbardziej pożądanych kobiet 2013. Jak co roku portal „AskMen” opublikował ranking stworzony w oparciu o ankiety przeprowadzone wśród użytkowników.

Dlaczego Beyoncé zajęła miejsce 32?
Początek 2012 roku, najgorętsza laska w grze i jedyna, która nosi łańcuch Jaya-Z, urodziła swoje pierwsze dziecko. Poza jej obowiązkami jako nowa mama, Beyoncé planuje wielki powrót w 2013 roku. Nie tylko ogłoszono, że B wystąpi w przerwie Super Bowl, niedawno dołączyła do obsady animowanego filmu Epic, jako Królowa Tara. Żadnym zaskoczeniem nie jest, że Forbes umieścił B i Jaya w rankingu najlepiej zarabiających par.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *