» Beyoncé nagrała album w afrykańskich rytmach! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Przed wydaniem albumu '4′ w 2011 roku dużo słyszeliśmy o tym, że Beyoncé inspiruje się afrykańskimi rytmami, nigeryjskim muzykiem Fela Kuti i chce właśnie takiego albumu. Jednak jak wszyscy wiemy, artystka wybrała inne piosenki na album i potraktowaliśmy tamte nowinki jako zwykłe plotki. Kiedy jednak okazało się, że piosenkarka jest w ciąży, powróciły tamte spekulacje, wiele osób twierdziło że była zmuszona wybrać ballady, bo jak miałaby występować w ciąży z samymi szybkimi kawałkami?
Dlaczego wracamy do tego tematu? A dlatego że kilka dni temu The Dream (napisał dla Bey m.in. '1+1′, 'End of Time’ oraz 'Run The World (Girls)’) wypowiedział się na temat prac nad '4′:

„Zrobiliśmy cały album w stylu Fela, który jednak nie został wydany. To było tuż zanim zrobiliśmy '4′. Zrobiliśmy coś zupełnie inaczej brzmiącego, około 20-tu piosenek. Powiedziała, że chce zrobić coś, co brzmi jak Fela. Dlatego tyle tego brzmienia w „End of Time”.
Zawsze tworzy się więcej albumów. Większość czasu jesteśmy po prostu kreatywni. Mówimy o B, o kimś, kto śpiewa całymi dniami.”

Żałujecie, że te piosenki nie ujrzały światła dziennego?

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *