» Beyoncé na Słowacji || Luke James supportem FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Młody piosenkarz Luke James został supportem europejskiej części trasy Mrs. Carter Show! Amerykanin będzie rozgrzewał publiczność przed koncertami Beyoncé we Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Szwajcarii, Włoszech, Niemczech, Danii i Szwecji.

Luke James jest utalentowanym piosenkarzem i tekściarzem, to co robi na scenie ze swoim głosem jest niewiarygodne! Jestem podekscytowana, że dołączył do mojej trasy i przedstawię go europejskiej publiczności, która odkryje prawdziwą gwiazdę.

Luke James był supportem Beyoncé podczas ubiegłorocznych koncertów w Revel. To niewyobrażalny zaszczyt dzielić ponownie światła z Beyoncé. To wielkie błogosławieństwo, którego nie traktuję lekko – powiedział piosenkarz.

Tymczasem polską publikę pierwszego dnia Orange Warsaw Festival rozgrzewać będzie brytyjski duet house’owy Basement Jaxx! Przypominamy, że LidoLido wystąpi przed koncertem Beyoncé w Norwegii, a Eva Simons w Holandii.

***

Za nami koncert na Słowacji! Jedna z tancerek, Ashley Everett obchodziła 19 kwietnia urodziny, tak więc fani w Bratysławie usłyszeć mogli Happy Birthday w wykonaniu Beyoncé. Na koncercie pojawił się m.in. premier kraju – Robert Fico. Przed wykonaniem „End Of Time” Beyoncé powitała fanów słowami: Hello Bratislava! Your country is beautiful and this next song is for you. Poniżej zdjęcia z koncertu na Słowacji.

Do galerii dodaliśmy zdjęcia Beyoncé wychodzącej z lotniska w Bratysławie. W sieci pojawiły się również dwa filmiki, jeden z lotnika, a na drugim widzimy, że piosenkarka sprawiła fankom niesamowitą niespodziankę i spotkała się z nimi osobiście!

Beyoncé zaktualizowała swój profil Tumblr o zdjęcia z koncertu na Słowacji:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *