» Beyoncé i Jay-Z złożyli wniosek w Urzędzie Ochrony Znaków Towarowych FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

26 stycznia Beyoncé i Jay-Z, złożyli wniosek do Urzędu Ochrony Znaków Towarowych w celu ochrony imienia ich dziecka, Blue Ivy. Gwiazdorska para zdecydowała się na taki krok, by przeróżne korporacje nie czerpały korzyści, wykorzystując imię ich pociechy. Prawdopodobnie rodzice miesięcznej Blue obawiają się, by nazwa Blue Ivy nie została wykorzystana w promowaniu niechlubnych produktów min.narkotyków (czytaj: ’Marihuana nazwana na cześć Blue Ivy’).
Jednak jak okazuje się, nazwa Blue Ivy została już wcześniej 'zaklepana’ przez sieć odzieżową z Wisconsin i to oni mają do niej pełne prawa. Właściciele tej firmy złożyli wniosek 19 stycznia 2011 roku, czyli jeszcze zanim Beyoncé zaszła w ciążę, a zgodę otrzymali 23 sierpnia. Teraz mogą używać nazwy Blue Ivy w promowaniu swoich sklepów, strony internetowej oraz produktów i co jest oczywiste, mogą ją również sprzedać.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *