» Beyonce i Jay-Z przekazali pieniądze na rzecz szkoły im. Whitney Houston FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Minął już ponad miesiąc od śmierci Whitney Houston, legendarnej diwy i jednej z największych inspiracji Beyonce Knowles. W tym czasie szkoła nazwana na cześć piosenkarki wzbogaciła się o niemałą kwotę prawie 40 tysięcy dolarów – a wszystko to dzięki darczyńcom, którzy na prośbę rodziny zmarłej artystki skierowali swoje datki do tej właśnie szkoły.
Placówka mieści się w East Orange w New Jersey i koncentruje się na wspieraniu młodych, rozwijających swoje zdolności artystów.

Największy jak dotychczas datek na rzecz instytucji – 25 tysięcy dolarów – wpłaciła wytwórnia płytowa Sony Music, dla której nagrywała Houston. Drugi co do wielkości sumy czek został wypisany przez męża Beyonce, Jaya-Z. Para ofiarowała szkole bagatela 10 tysięcy dolarów.

Dyrektor placówki poinformował, że pieniądze które wpłynęły na jej konto zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia niezbędnego do rozwoju artystycznego młodych performerów.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *