» Beyoncé & Goodwill FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
10 lat temu

Beyoncé & Goodwill

Fundacja Goodwill i Beyoncé kontynuują współpracę. Piosenkarka nadal zachęca by przynosić na jej koncerty niepotrzebne ubrania i wrzucać je do specjalnych kontenerów. Jest to też szansa dla wszystkich fanów by znaleźć się bliżej sceny! Pierwsze 100 osób dostanie specjalną naklejkę upoważniającą do przebywania w strefach BeyStage albo BeyHive VIP.
Fundacja wspiera tworzenie nowych miejsc pracy w Stanach Zjednoczonych oraz Europie. Do tej pory podczas trasy Mrs. Carter Show zebrano 14 ton ubrań, co przeliczono na 800 godzin darmowego podnoszenia kwalifikacji w pracy przy centrach karier Goodwill.

Jestem podekscytowana, że ponownie mogę wesprzeć Goodwill w ich wysiłku znajdowania i tworzenia nowych miejsc pracy dla rodzin w potrzebie.

Prezes fundacji, Jim Gibbson, przyznał że są dumni z pracy Beyoncé i jej zaangażowania w akcję, a także wdzięczni za całe wsparcie.

Tymczasem w sieci pojawił się filmik promujący akcję BeyGood, a także video z Australii, gdzie piosenkarka wspierała inną fundację – Barnardos, dbającą o edukację dzieci. O tym, że podopieczni nagrali dla artystki specjalne video i pojawili się na jednym z koncertów pisaliśmy w listopadzie.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *