» Beyoncé chce reżyserować || Klip do „3 Kings” FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé nie skupia się tylko na jednej rzeczy w swej karierze – jest gwiazdą muzyki, ikoną mody, aktorką (biorąc pod uwagę nawet rolę w „Różowej Panterze”).
Obecnie myśli o wyreżyserowaniu filmu dokumentarnego.

Razem ze swoimi przedstawicielami z agencji ICM w ostatnich tygodniach zajmowali się filmem o życiu i karierze celebrytów, który następnie dostarczono do studia w Hollywood.
W nawiązaniu do osoby związanej z materiałem, jest to połączenie muzyki i osobistych doświadczeń – materiały koncertowe zawierające wywiady. Knowles nie tylko występuje w filmie, ale także reżyseruje go i jest producentem. Około 20 minutowy materiał został pokazany dystrybutorom.
Przedstawiciel w agencji B, nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Knowles na pewno ma o czym opowiedzieć w dokumencie. W ciągu ostatnich 18 miesięcy wydała świetnie sprzedający się album „4”, rozstała się ze swoim dotychczasowym menadżerem – ojcem, razem z mężem Jay’em-Z powitali na świecie ich córeczkę Blue Ivy, oraz ma za sobą wiele innych godnych uwagi doświadczeń.
Przedsmak tego przedsięwzięcia miała w 2011 roku, gdy MTV wyemitowała „Beyoncé: Year of 4”, ukazując jej przerwę, zbieranie nowych doświadczeń i pracę nad albumem „4”.
Podobne doświadczenia mają za sobą inne gwiazdy: Justin Bieber, Katy Perry, Jonas Brothers i Miley Cyrus. Nie wszystkie odniosły wielki sukces ale to nie znaczy, że nie są opłacalne. Wręcz przeciwnie – mają szereg korzyści, np. ukazują osobę w innym świetle i są stosunkowo tanie.

***

Pojawił się klip do piosenki „3 Kings”, w której występuje Rick Ross, Dr. Dre i Jay-Z. Możemy w nim zobaczyć fragmenty małej B i fragment „Upgrade U”.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *