» Bey i Blue na ulicach Nowego Jorku / Odpowiedź Michelle Obamy na list Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z 13 kwietnia, kiedy to Beyoncé ze swoją małą córką Blue w towarzystwie ochrony opuszczały nowojorskie biuro piosenkarki. Gwiazda wyglądała na zadowoloną i wypoczętą po krótkich wakacjach, na które wybrała się wraz z mężem i dzieckiem. Aby zobaczyć pierwsze fotografie w naszej galerii, kliknij na miniaturki poniżej.

***

Jakiś czas temu informowaliśmy o liście otwartym, który Beyoncé napisała do Michelle Obamy. W odręcznej wiadomości gwiazda wyraziła Pierwszej Damie swoją wdzięczność za to, że jest wzorem dla jej dorastającej córeczki. Na reakcję Michelle nie trzeba było długo czekać, bowiem za pośrednictwem Twittera Pierwsza Dama odpowiedziała na list Bey wpisem o treści:

Beyoncé, dziękuję ci za ten piękny list, oraz za bycie przykładem, na którym mogą się wzorować dzieci z każdego miejsca [na świecie].

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *