wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKAOSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 210,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
BEYONCE ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
3 lata temu

Balmain x Beyoncé

W ramach kolaboracji Balmain x Beyoncé powstały bluzy inspirowane Coachellą. Przychody z ich sprzedaży trafią do organizacji UNFC, finansującej stypendia dla czarnoskórych uczniów.
Kostiumy Balmain, w których Beyoncé występowała na Coachelli, będą mogły teraz trafić w ręce jej fanów – m.in. żółte i różowe bluzy inspirowane HBCUs oraz czarne T-shirty z nadrukiem. Limitowana kolekcja będzie miała swoją premierę w najbliższy piątek, 13 lipca, w paryskim butiku Balmain, a do sprzedaży trafi następnego dnia. Będzie można ją kupić m.in. na stronach balmain.com i beyonce.com oraz Net-a-Porter i Mytheresa.
Nieczęsto się zdarza, że współpracuję tak blisko z kimś, kogo bardzo szanuję i od kogo mogę się tyle uczyć. To co wszyscy widzieliśmy na Coachelli było ikoniczne. Jej występ, przesłanie i muzyka – razem w kostiumami, które wspólnie stworzyliśmy – było niezapomniane i wierzę, że zostanie na długo w pamięci naszego pokolenia – powiedział Olivier Rousteing.
Jak podkreśla projektant – on i piosenkarka mają podobne spojrzenie na świat i ważne są dla nich te same wartości.

Beyoncé mówi o feminizmie, wzmacnianiu kobiet i idei współpracy, dzielimy te same idee, tę samą wizję muzyki, tę samą wizję mody, a także tę samą wizję tego, co dzieje się na świecie. To coś więcej niż tylko ubranie. To mocna wiadomość i jestem naprawdę dumny z tego, że jestem jej częścią. Przekazanie darowizny jest głównym celem tej współpracy. Nie zapominamy, skąd pochodzimy. To naprawdę ważne – ja pochodzę z sierocińca. Myślę, że jest coś naprawdę emocjonalnego w naszej współpracy.

Przychody z kolekcji Balmain x Beyoncé trafią na konto United Negro College Fund. Mówi się, że ceny za pojedyncze sztuki odzieży wahać się będą między ceną 290-1790 dolarów.