» Analiza twarzy FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
16 lat temu

Analiza twarzy

 

 

Oczy są podobno zwierciadłem ludzkiej duszy… Tak więc wystarczy się im uważnie przyjrzeć, by wyczytać wiele ciekawych informacji na temat czyjejś prawdziwej osobowości. A jeśli analizie poddamy także inne części twarzy, dowiemy się o niej znacznie więcej. Poprzez prowansalski horoskop ciała możemy trochę lepiej poznać Beyonce Knowles…
  
TWARZ
Twarz Beyonce jest raczej trójkątna z dobrze zarysowaną broda. Takie rysy wskazują na osobę praktyczną i dobrze zorganizowaną. Inni zawsze mogą na nią liczyć. W trudnych sytuacjach nigdy nie odmawia pomocy i dobrej rady. Ma pogodną naturę. Jest zarazem towarzyską optymistka, która nie zawsze potrafi jednak dzielić się swoimi uczuciami z innymi. Lubi podróżować i zwiedzać mało uczęszczane tereny. Bee ma duszę artysty, a jej wyobraźnia nie zna granic. Zaskakuje wszystkich swoimi pomysłami. Jest kobietą inteligentna, którą bardzo trudno oszukać. Często narzuca ludziom swoje poglądy.

CZOŁO
Proporcjonalne do reszty twarzy; wysokie, ale niezbyt szerokie – oznacza ambicję, stanowczość i upór w dążeniu do celu. Wrogowie dostrzegają, że to oznaka niemałej inteligencji, która przydaje się jej w świecie show biznesu, w którym Bee żyje od dziecka. A w nim, oprócz talentu, potrzebny jest także instynkt. Obu tych cech Beyonce nie brakuje.

BRWI
Brwi Beyonce są proste i średniej grubości. Ta pierwsza cecha wskazuje na to, ze Bee jest delikatna w stosunku do innych. Wynika z niej też to, że nie umie powiedzieć przykrej prawdy prosto w oczy. Lubi marzyć i snuć plany na przyszłość. Niestety często brakuje jej sił do ich realizacji. Brwi średniej grubości wskazują na osobę uczuciową i serdeczną. Troszczy się o innych i kocha zwierzęta. Beyonce łatwo można jednak urazić. Długo pamięta krzywdy, które wyrządzili jej inni. Jej brwi są wyraźne i ciemne. Znaczy to, że panna Knowles jest silną osobowością, wręcz dominującą. Trudno nie zwrócić na nią uwagi. Jest ambitna i twórcza, ale czasami bywa nieznośna.

OCZY
Są u Beyonce duże, mają kolor ciemnobrązowy i w kształcie przypominają migdały. Po tych cechach można wywnioskować, że Bee podchodzi do życia z ogromną doza optymizmu i wszyscy ją za to lubią. Za nim się na cokolwiek zdecyduje, zazwyczaj bardzo długo się waha. Jej oczy są szeroko rozstawione. Oznacza to, że jest osobą bardzo pociągającą i efektowną. Takie oczy wskazują również to, że na długo zapamiętuje ludziom urazy. Ma jednak otwarty umysł i bardzo szybko przyswaja wiedzę. Duże tęczówki świadczą o uczuciowości ich właścicielki. Kobiety z wielkimi oczami reagują na wszystko bardzo emocjonalnie. Łatwo wpadają w gniew i bardzo lubią przyciągać uwagę innych. Beyonce ma również dobrze widoczne powieki. Oznacza to, że jest pomysłowa i przedsiębiorcza. W ciągu jednego dnia potrafi zdziałać tyle, ile inni zrobiliby przez cały tydzień.

USZY
Takie uszy przynoszą jej szczęście! Są duże, przylegają ściśle do głowy i maja mięsiste małżowiny. Co to znaczy? Bee jest rozważna, uczuciowa i mądra. Poza tym takie uszy to oznaka niemałego sukcesu. Gdyby wierzyć tym, którzy porównują kształt uszu z cechami charakteru, wyszłoby na to, że Beyonce lubi być w centrum uwagi w każdej sytuacji.

NOS
Nos Beyonce jest prosty, a czubek lekko zadarty. Taki nos świadczy o silnych skłonnościach przywódczych. Bee ma prosty nos, nic więc dziwnego, że ściśle kontroluje przebieg własnej kariery. Jest energiczna i uparta. Pociągają ją silni faceci. Chce, by znajomi dobrze czuli się w jej towarzystwie.

PODBRÓDEK
Bee doskonale wie czego chce – i nie zważając na wiele do tego dąży. Kto ma taka energiczna, spiczasta bródkę, nie zastanawia się długo, by stanąć do walki z konkurencją. To dotyczy również zdobywania serca tego jedynego, ukochanego faceta.

 

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Analiza twarzy”

  1. ~Avrilka666 pisze:

    Świetna notka, pomysowa, chyba zrobie podobną na moim ;)

  2. ~Avrilka666 pisze:

    Świetna notka, pomysowa, chyba zrobie podobną na moim ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *