» American Music Awards FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
15 lat temu

American Music Awards

 

American Music Awards

American Music Awards jest przyznawaną dorocznie nagrodą dla najlepszych amerykańskich muzyków. Nagroda przyznawana jest w oparciu o „popularność” danego artysty, która mierzona jest ilościa sprzedanych albumów/singli itd.

 

Beyonce pojawiła na tegorocznej gali rozdania statuetek American Music Awards, która odbyła się 23 listopada w Teatrze Nokia w Los Angeles. Beyonce wystąpiła z piosenką Single Ladies. Zrobiła furorę nie tylko samym show ale również przepięknym biało-czarnym body!

  

 

TUTAJ zobaczycie fotki z występu.

W 2007 roku Beyonce zaśpiewała z Sugarland piosenkę Irreplaceable w wersji country. TUTAJ zobaczysz wykonanie. Piosenkarka odebrała też od Ushera statuetkę International Star Of The Year. Jest pierwszą kobietą, która otrzymała tę nagrodę. Zobaczcie filmik z tego wydarzenia:

 

 

A także fotki:

    

 

W 2001 roku Destiny’s Child zdobyły pierwszą nagrodę AMA w kategorii Favourite Soul/R&B Band/Dou/Group   

    

 

Rok 2002 przyniósł Destinkom dwie nagrody: Favourite Pop/Rock Album oraz Favourite Soul/R&B Band/Dou/Group 

    

 

Beyonce wraz z siostrą Solange wręczały statuetkę w 2003 roku.

    

 

W 2005 roku DC otrzymał 2 nagrody Favourite Soul/R&B Album oraz Band/Dou/Group lecz nagrodę odebrała tylko Kelly Rowland.

W 2006 roku zobaczyliśmy występ Beyonce. Artystka zaśpiewała Irreplaceable.

    

 

The Tyra Banks Show

Beyonce wystąpiła w znanym programie swojej przyjaciółki Tyra Banks Show. Tyra podarowała B nieco spózniony prezent ślubny. A była to… naturlanych rozmiarów figura Jaya-Z. Beyonce prezent przypadł do gustu. Aby obejrzeć fragment programy kliknij na miniaturkę, na której pokazany jest prezent. TUTAJ zobaczysz także zwiastun programu.

  

 

Razem czy osobno?

Muzyka jest jak sport – uprawiający ją ludzie lubią grać zespołowo. Kiedy jednak śpiewasz w zespole, dzielisz sukces pomiędzy kilka osób. Kiedy śpiewasz solo – z sukcesu możesz bezwstydnie cieszyć się w pojedynkę. Po co więc tkwić przy tej pierwszej opcji? Beyoncé Knowles, kiedyś współtwórczyni girlsbandu Destiny’s Child, dzisiaj triumfuje jako solowa wokalistka. I pokazuje, że tak jest lepiej. [więcej]

 

Na planie Divy

Beyonce nagrała już dwa nowe teledyski do piosenek Diva i Halo. Dziś w sieci pojawiły się dwa filmiki z planu. Możemy zobczyć wybuch samochodu i parę innych ciekawych rzeczy. TUTAJ możecie zobaczyć pierwszy, a drugi klikając na miniaturkę poniżej.

  

 

Czegoś takiego jeszcze nie było! B wygląda bardzo tajemniczo i seksownie. Stroje Beyonce mogą przypominać nieco ubrania Rihanny z teledysku Disturbia. Oceńcie sami.

    

 

Leona jak Beyonce

Leona Lewis chciałaby pójść w aktorskie ślady Beyonce Knowles. Brytyjska piosenkarka, która wyjawiła niedawno, że chętnie zasiadłaby w jury programu telewizyjnego „The X Factor”, przyznaje, że Beyonce jest wzorem dla wielu kobiet. „Beyonce to wspaniała dziewczyna: taka miła i zwyczajna, a jednocześnie utalentowana. Wierzę, że jest inspiracją dla wielu kobiet. Myślę, że mogłabym zająć się aktorstwem tak, jak ona, chociaż nie jestem pewna, czy to dobry pomysł. Jeżeli pojawi się odpowiednia rola, na pewno ją rozważę” mówi wokalistka.  

 

Udostępnij: