» Amanda de Cadenet chce wywiadu z Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Amanda de Cadenet prowadzi nowy program, The Conversation, z jej kanapy w pokoju dziennym. Bez fanaberii, fantazyjnych dekoracji czy publiczności w studiu, po prostu dwie kobiety jeden-na-jeden, podparte przez luksusowy plusz, wyjawiają swoje najgłębsze uczucia.

Produkowane przez Demi Moore show nie różni się od tego, co grupa koleżanek robiłaby nocą przy lapce wina, i właśnie to sprawia że jest takie bezcenne: jego klarowność.

GlobalGrind złapało Amandę na planie premierowego programu, aby dowiedzieć się więcej o magii poza jej zdolnościami przy (rozmowie) The Conversation.

Od werbalizacji jej czystej pasji do danego zadania, po wyznanie dlaczego bardzo chciałaby porozmawiać z Beyoncé, nie ukrywała niczego.

Zdolności Amandy do rozebrania gwiazd z ich warstw aby ujawnić ich ludzką skórę, zawsze czynią interesującą lekturę.

Sprawdź, co Amanda miała do powiedzenia na temat The Conversation w ekskluzywnym wywiadzie poniżej:

Czy jest ktoś, z kim nie przeprowadzałaś jeszcze wywiadu, a chciałabyś to uczynić?

– Chcę przeprowadzić wywiad z Glorią Steinem, Beyoncé i Hilary Clinton.

Co według Ciebie jest intrygującego w Beyoncé? O co byś ją zapytała gdyby była w twoim salonie?

– Ona jest mamą! Jestem ciekawa jak bycie mamą zmieniło jej życie i będę ciekawa jak to wpłynęło na jej energię i ambicję.

Świat czeka żeby to zobaczyć.

– Myślę też, że jest jedną z niewielu kobiet, które mogą być wzorem do naśladowania, które są nieskazitelne. Ona jest zmysłową kobietą. Jest inteligentną kobietą. Jest zabawną kobietą. Jest żartobliwą kobietą. Jest żoną. Jest nieskazitelna!

Przeprowadzałam wywiad z Alicią Keys, do której czuję to samo. Myślę że jest świetnym wzorem do naśladowania. Każda kobieta z którą przeprowadzałam wywiad, osobiście uważam że jest wzorem. Miałam dosyć patrzenia na kobiety przedstawiane jako wzory do naśladowania, które wyrządzały więcej szkód niż pożytku. Patrząc na kobiety, z którymi rozmawiałam w moim programie, chciałam mieć tą świadomość, że mogę powiedzieć, „Ta kobieta powinna być przykładem!” Czy to była Alicia Keys, Lady Gaga, Sarah Silverman, Senator Julia Brandt, Gabbie Sidibe, ludzie którzy przeżyli różne rzeczy. Stań po drugiej stronie i powiedz, „To było naprawdę trudne, To mnie prawie zabiło, ale jestem tutaj i czuję się dobrze! Jestem tutaj aby Wam powiedzieć, że jeśli doświadczyliście czegoś podobnego do tego, przez co ja przeszłam, właśnie w taki sposób przeszłam przez to.”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *