» Alternatywne, fanowskie widea do 'Best Thing I Never Had’ i 'Run The World’ FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Przez miesięcy fani Bey z całego świata mogli wysyłać poprzez oficjalną stronę artystki nagrania i zdjęcia ze swoich ślubów, wesel oraz innych uroczystych imprez. Wczoraj na portalu Celebuzz odbyła się premiera fanowskiego wideo do Best Thing I Never Had, na którym możecie zobaczyć wszystkich odważnych fanów artystki, którzy postanowili wziąć udział w tym projekcie. Jak podoba się Wam końcowy efekt?

..

Poniżej możecie zobaczyć też trzecią, również fanowską wersję klipu do pierwszego singla z albumu 4Run The World (Girls) zrobioną przez fana z Polski – Krzysztofa, któremu dziękujemy za podzielenie się z nami swoim dziełem. Zapraszamy do oglądania, bo warto ;)

..

Jeżeli chcesz, abyśmy zamieścili na naszej stronie Twoje wideo, recenzję albumu, singla, bądź inną rzecz związaną z Beyonce, napisz do nas pod adres: kontakt@beyonce.com.pl Jeżeli uznamy Twoją pracę za godną uwagi, zamieścimy ją na naszej stronie.

Udostępnij: