» Akcja Goodwill || Instagram || Ranking fanów FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Na oficjalnej stronie Beyoncé pojawił się wpis pod tytułem Goodwill:

W piątek, 28 czerwca, Beyoncé przenosi swoją trasę koncertową do Ameryki Północnej, gdzie będzie zachęcać fanów do wspierania Goodwill poprzez przekazywanie odzieży, elektroniki i niewielkich artykułów gospodarstwa domowego. Zbiórka prowadzona będzie podczas 28 koncertów w 24 amerykańskich miastach. Dochód ze sprzedaży otrzymanych darów zostanie korzystnie podzielony poprzez lokalne oddziały Goodwills, które pracują, by pomóc każdemu znaleźć zatrudnienie.

***

Wczoraj na Instagramie Beyoncé pojawiło się zdjęcie Pray For Boston z dopiskiem My heart and prayers go out to Boston ❤. W skutek ataku terrorystycznego na mecie Maratonu Bostońskiego doszło do wybuchu dwóch bomb. Trzy osoby zginęły na miejscu, a ponad 144 rannych – w tym 17 ciężko – przewieziono do pobliskich szpitali.

***

Magazyn Complex stworzył listę The 15 Most Die Hard Online Fan Bases in Music. Z przyjemnością oznajmiamy, że fani Beyoncé znaleźli się w rankingu grup fanowskich na miejscu 5! BeyHive wyprzedzili tylko fani Nicki Minaj, Lady Gagi, Justina Biebera i Rihanny.

Twitter Handle: @Beyoncé
Twitter Followers: 7,465,646
Facebook Likes: 45,242,157
Fan Base Nickname: BeyHive
Best Fan Account: @BeyonceLite
Sample Tweet: #ProudToBeAFan Mrs. Beyoncé Giselle Knowles-carter and nothing will ever Change my mind! #BeyHive
Gdy Beyoncé coś robi świat się zatrzymuje. Jej fani promują i popierają każdy jej krok, podążają za każdym jej ruchem. Mimo, że nie jest tak aktywna na Twitterze jak pozostali artyści, jej fani są – i w dzień i w nocy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *