BEYONCÉ POLSKAOSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 190,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
BEYONCE ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Blizzard, Nath, Sandra i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)

Beyoncé w tym roku ma wydać dwa albumy. W kwietniu tego roku na półki sklepowe ma trafić jej szósty solowy album. Nieznane są na razie żadne oficjalne szczegóły dotyczące premiery. Wcześniej w 2016 roku stylista Beyoncé stwierdził natomiast, że słyszał nowy materiał swojej klientki i uznał, że jest on świetny.
O nowym materiale Beyoncé wypowiedział się również jej stały współpracownik Boots, który stwierdził, że szósty album wokalistki jest naprawdę świetny i że jest to najlepszy materiał nad jakim miał okazję pracować. Jeszcze w 2015 roku spekulowano, że do współpracy wokalistka zaprosiła Future’a, Mike’a Will Made-It, a nad tekstami miała pracować Sia.
Twitterowy profil Shady Music Facts, poinformował natomiast, że wokalistka podpisała lukratywną umowę z Sony Music na dwie płyty. Kolejny album miałby być duetem z jej mężem Jayem Z, a materiał trafiłby do sprzedaży bliżej końca roku.
Beyoncé zaraz po premierze singla „Formation” (7 lutego) zapowiedziała światową trasę koncertową. Gwiazda zagra w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Według pierwszych rokowań trasa może przynieść dochody rzędu 200 milionów dolarów.
Mimo iż Beyoncé nie zagrała jeszcze ani jednego koncertu (światowe tournee startuje 27 kwietnia w Miami) wpływy z biletów już teraz przekroczyły 100 milionów dolarów. Artystka wyprzedała już koncerty m.in. w Chicago, Los Angeles, Toronto, dwa w Nowym Jorku.
Równie dużą popularnością występy Beyoncé cieszą się w Amsterdamie oraz w Londynie. Na pierwszy koncert na stadionie Wembley 90 tys. wejściówek rozeszło się w 10 minut. Tym samym Beyoncé została kolejnym ciemnoskórym artystą, który wyprzedał wszystkie miejsca na stadionie. Poprzednio dokonali tego Michael Jackson i Tina Turner. Jest natomiast pierwszym czarnym wykonawcą, który zrobił to na nowym Wembley, zbudowanym w 2007 roku.

źródło: interia.pl