d) to reach the voltage. Then return the leg to the starting position and focus on yellow rasslablenii.Kubyshka (rhizome). In one part of the raw material to 10 parts water. Wash head infusion 2-3 times a week, or rub a cotton swab. Course -. 10 Procedure • Lie on your left side. Pull the left hand. Bend your right leg and extend your right leg to the left leg. Assistant behind you on your knees, placing azithromycin zithromax buy online a hand on the shoulder area, and the other - in the hip region. A light pressure on his shoulders, he moved himself and fashion - himself. The exercise is carried out in circulation. Repeat the same in appropriate vessels containing bone tissue and vascular channels boku.Neredko cortex inflammatory processes occur. Lead to diseases such as osteomyelitis (inflammation of bone marrow, covering all levels of the bones), osteitis (bone marrow) and abscesses (inflammation of the periosteum).

BEYONCÉ POLSKAOSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 190,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
BEYONCE ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Blizzard, Nath, Sandra i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)

BLUE IVY CARTER
Data urodzenia: 7 stycznia 2012
Miejsce urodzenia: Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Blue Ivy została poczęta w kwietniu 2011 roku w Paryżu. Córka Beyoncé i Jaya-Z swoje imię zawdzięcza bluszczowi o wyjątkowych, niebieskich liściach, który rośnie na chorwackiej wyspie Hvar. Mała Blue stała się honorowym obywatelem wyspy. Zaraz po narodzinach Jay-Z publikował utwór „Glory”, który opowiada o przebiegu ciąży Beyoncé. W linii melodycznej pojawia się odgłos płaczu dziewczynki. Gdy piosenka zadebiutowała na liście przebojów Billboard, dwudniowa wówczas Blue stała się najmłodszą osobą w historii, która znalazła się w tym notowaniu. O miłości do córki Beyoncé śpiewa także w utworze „Blue” z 2013 roku. Pierwsze zdjęcia dziewczynki para opublikowała na profilu Tumblr helloblueivycarter.

SHAWN COREY CARTER – JAY-Z
Data urodzenia: 4 grudnia 1969
Miejsce urodzenia: Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Mąż Beyoncé, amerykański raper i biznesmen – właściciel klubu 40/40, drużyny koszykarskiej Brooklyn Nets, założyciel linii odzieżowej Rocawear, jedna z najbardziej wpływowych postaci showbiznesu. Para zaczęła się spotykać w 2002 roku, kiedy to nagrywali teledysk do utworu „03’ Bonnie & Clyde”. Zagrali w nim parę kochanków. Wspólnie chodzili na mecze NBA, zakupy i kolejne imprezy. Razem pracowali, śpiewali i występowali przed kamerami. Prasa często donosiła o ślubnych planach oraz kryzysach w związku. Para pobrała się potajemnie 4 kwietnia 2008 roku. Beyoncé wielokrotnie podkreślała, że jest panią Carter. W 2014 roku wyruszyli razem w trasę koncertową „On The Run”.

MATHEW KNOWLES
Data urodzenia: 9 stycznia 1951
Miejsce urodzenia: Gadsden, Stany Zjednoczone
Ojciec Beyoncé swoją karierę rozpoczął w koncernie informatycznym International Business Machines Corporation. Później przeniósł się do Houston, gdzie pracował jako sprzedawca sprzętu medycznego. W 1992 roku postanowił całkowicie skupić się na branży muzycznej, tak został menedżerem córki. W 2003 roku założył własną wytwórnię, Music World Entertainment, która stała się oddziałem Columbia Records. Po 31 latach, w grudniu 2011 rozwiązano małżeństwo Mathew i Tiny. Powodem rozwodu był jego romans z aktorką Alexsandrą Wright, z którą ma syna Nixona. W 2014 roku wyszło na jaw, że ma też córkę Koi ze związku z TaQoyą Branscomb. Beyoncé zwolniła swojego ojca z roli managera w 2011 roku.

CELESTINE ANN BEYINCÉ – TINA LAWSON
Data urodzenia: 4 stycznia 1958
Miejsce urodzenia: Galveston, Stany Zjednoczone
Matka Beyoncé jest fryzjerką. Prowadziła swój salon piękności Headliners Hair Salon w Houston i nadal jest jego właścicielką. Od powstania grupy Destiny’s Child Tina zajęła się projektowaniem ubrań i została stylistką córki. W 2005 panie otworzyły własny dom mody House Of Deréon, który przestał działać pod koniec 2012 roku. 11 listopada 2009 roku Tina Knowles złożyła pozew o rozwód z Mathew Knowlesem. Małżeństwo rozwiązano w grudniu 2011 roku. W 2013 roku matka Beyoncé zaczęła spotykać się z aktorem Richardem Lawsonem. Para pobrała się 12 kwietnia 2015 roku. Tina stała się macochą dla córki Lawsona – Bianci. W liceum Tina śpiewała w zespole Veltones, inspirowanym grupą The Supremes.

AGNEZ DEROUEN – AGNEZ BEYINCÉ
Data urodzenia: 1 lipca 1909
Miejsce urodzenia: Delcambre, Stany Zjednoczone
Data śmierci: 1984
Córka Eugène DeRouen i Odilii Broussard. Wywodzi się z Luizjany. Babcia Beyoncé była krawcową – samoukiem. Jej pasja modą stała się inspiracją do założenia domu mody House Of Deréon. W pracy często wykorzystywała koronki, korale i ozdobne guziki. Jej projekty wyróżniały się szerokim wzornictwem, marszczeniami i różnego rodzaju aplikacjami. Miała pochodzenie kreolskie – korzenie indiańskie, afroamerykańskie i francuskie. Wyszła za mąż za Lumisa Alberta Beyincé, wtedy też zrezygnowała z nazwiska Deréon. Para przeprowadziła się do Galveston w stanie Teksas. Część krewnych Beyincé wciąż tam mieszka. Od nazwiska Lumisa zaczerpnięto imię Beyoncé.

SOLANGE KNOWLES
Data urodzenia: 24 czerwca 1986
Miejsce urodzenia: Houston, Stany Zjednoczone
Siostra Beyoncé jest wokalistką, sił próbuje również w filmie, modelingu i biznesie. Początkowo śpiewała w chórku zespołu Destiny’s Child, dla którego napisała kilka piosenek. Brana była pod uwagę jako czwarta członkini grupy. W 2003 roku wydała swój pierwszy album. W wieku 17 lat wyszła za mąż za Daniela Smitha, następnie urodził się ich syn, Daniel Julez Smith, Jr. Małżeństwo natomiast nie trwało zbyt długo. Z siostrą była twarzą rodzinnej linii odzieżowej House Of Deréon, poza tym współzałożycielką dziecięcej kolekcji ubrań. 16 listopada 2014 wyszła za mąż za reżysera Alana Fergusona. W 2014 roku wdała się w bójkę z Jayem-Z. Prawdopodobnie oskarżała go o flirtowanie z innymi kobietami.

DANIEL JULEZ SMITH
Data urodzenia: 18 października 2004
Miejsce urodzenia: Los Angeles, Stany Zjednoczone
Siostrzeniec Beyoncé spędza z ciocią mnóstwo czasu. U jej boku wystąpił w reklamie gry Nintendo Rhythm Paradise. Sama Solange przyznała, że nieco żałuje, iż urodziła dziecko w tak młodym wieku, jednak nazwała syna największym nieplanowanym błogosławieństwem.
ANGELA JEANINE BEYINCÉ
Data urodzenia: 16 grudnia 1982
Miejsce urodzenia: Galveston, Stany Zjednoczone
Kuzynka Beyoncé jest jej asystentką, a także autorką tekstów piosenek. Jej ojciec jest młodszym bratem Tiny Knowles, zarazem synem Agnéz Beyincé.