BEYONCÉ POLSKA


 

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 180,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
BEYONCE ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół: Rami, Roxi, Blizzard, Nath, Sandra
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
4 tygodnie temu

BEYGOOD4BURUNDI

Beyoncé łącząc siły z UNICEF-em stworzyła akcję Beygood4Burundi. Ma ona na celu pomóc najwrażliwszym kobietom oraz dzieciom w gromadzeniu zapasów czystej wody. Burundi to jeden z najgęściej zaludnionych krajów w Afryce. Blisko połowie mieszkańców brakuje bezpiecznej do picia wody.
Dzięki tej akcji, około pół miliona ludzi z Burundi może otrzymać do niej dostęp również w szkołach i ośrodkach zdrowia. Zostaną też wydrążone studzienki i źródła, które dostarczą wodę do poszczególnych dzielnic.
By wspomóc akcję, należy wejść na stronę: Kliknij aby przejść na stronę. oraz kliknąć przycisk „Donate Now”, po czym przelać podaną kwotę na konto UNICEF-u.

Tina Lawson wstawiła zdjęcie na Instagramie oraz napisała o charytatywnym festiwalu Essence Music Festival , który odbędzie się w Nowym Orleanie pod patronatem Beyood.

I am soo proud of all the amazing charity work my baby is doing through her foundation #beygood . Come by and checkout the booth at Essence Music Festival this weekend in New Orleans Louisiana. The booth is called (Beygood )come and see what amazing new announcement that she's about to make. She's is helping to change the world! I am a proud mom!!!!❤️

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson) on